Site Loader
Get a Quote
Rock Street, San Francisco

V záplavě kosmetických výrobků a reklam na ně, může nejeden nabýt dojmu, že tohle je ta jediná cesta k tomu, jak dobře vypadat. Ovšem kosmetika je jen pomocník, bez správné životosprávy si krásný vzhled nezajistíme. Čím je člověk starší tím více je na něm jeho věk poznat. Zdravá strava, bohatá na zeleninu a ovoce které zásobí naše tělo potřebnými vitamíny je nezbytné. Pohyb na čerstvém vzduchu rovněž, ale pak je tu ještě spánek.
bruneta pod peřinou

Kvalitní spánek není samozřejmost

 
Nikdy neusínejte u zapnuté televizi, puštěné světlo nedovolí našemu tělo plně si odpočinout. Ani sluchátka v uších nejsou ideální. To nejlepší je tma. Důležité je také dostatečně vyvětrat místnost ve které budeme spát a nepřetápět ji. Vydýchaný a teplý vzduch může způsobit, že se budeme v noci budit, nebo těžko usínat. Ani plný žaludek před spánkem nedovolí našemu tělo plně si odpočinout. Na druhou stranu kručící žaludek také ne. Vhodné je naučit se chodit spát ve stejnou dobu a dvě hodiny před samotným spánkem si dopřát večeři.

Odlíčení je nutnost

Kvalitní odlíčení je pro ženy nutnost. Pleť si přes noc potřebuje odpočinout. Pokud se ráno budíme s tmavými stopy od řasenky pod očima, je jasné, že jsme se večer neodlíčily pořádně.
spící nevěsta

Jak si kdo ustele

 
Bez kvalitní matrace jde vykouzlit osvěžující spánek těžko. Pokud v noci špatně spíte a vyloučíte jiné faktory které spánek ruší, pak je dobré zaměřit se na matraci. Proleželá matrace způsobí že se ráno cítíme rozlámaní a unavení.

Neponocujte

 
Velice svádí dokoukat svůj oblíbený pořad, ale mnohem více si prospějeme, když si ponocování necháme na víkend, dovolenou, nebo dny kdy druhý den nemusíme jít do práce. Když nebudeme spát dostatečně na očích to bude hned poznat. Budeme vypadat unaveně a ospale. Zejména pokud máte v místnosti na spaní televizi, může to svádět k tomu abychom se přepínali a snažili se dokoukat svůj oblíbený pořad. Snadno se může stát, že spánek přetrhnete a pak už nemůžete usnout.

Post Author: