Site Loader
Get a Quote
Rock Street, San Francisco

Není snadné získat jen tak prostředky pro svůj start-up, pokud se z vás čerstvě stal podnikatel. Jsou ale skvělé nástroje zdarma, které mohou pomoci právě vám získat a udržet zákazníky. Podnikejte za pomoci světa internetu! Není to nic složitého a uvidíte, že vám to dozajista pomůže! Pět užitečných nástrojů naleznete v následujícím seznamu:

obchodní růst


1.       Facebook: nástroj, který nejspíš používáte již teď. Pochopitelně je možné si na něm zaplatit propagaci. Pro začátek to ale není vůbec nutné. Stačí okolo sebe vybudovat rozsáhlou komunitu. Navíc se s touto sociální sítí nemusíte učit zacházet, jelikož jste s ní jistě již někdy přišli do styku a pokud náhodou ne, nemusíte se bát, není to nic složitého. Facebook je tedy ideálním nástrojem pro vaši propagaci.


2.       Google cloud: Ideální úložiště, ke kterému máte přístup odkudkoli a nejen to. Najdete tam totiž spousty zajímavých nástrojů, jako jsou například dokumenty, tabulky, prezentace, ale hlavně weby a formuláře Google. Například pomocí dotazníků můžete dělat průzkumy veřejného mínění ohledně vašich nových produktů a spokojeností s vašimi produkty. Weby pak můžete používat pro speciální nabídky pro stálé zákazníky.


3.       Youtube: Místo, kde můžete zdarma publikovat tisíce hodin videozáznamu. Pokud jej nahrajete neveřejně, můžete regulovat, kdo bude mít k videím přístup. Můžete je používat třeba jako bonusová videa.
video šablona


4.       E-book: Online kniha je ideální forma pro získávání nových zákazníků. To je poměrně důležitá věc, jelikož pokud si vytvoříte stálé zákazníky, pomocí opakovaných prodejů pak budete generovat větší zisky.


5.       Pixabay: Jedná se o free fotobanku. Obrázky, které zde naleznete, můžete zdarma kdekoli publikovat a nemusíte se obávat autorských práv. Zde totiž naleznete tisíce obrázků, jejichž majitelé svá autorská práva opustili pro použití všem, a to i komerčně.


Post Author: