Site Loader
Get a Quote
Rock Street, San Francisco

Únik vody Kanalizace-instalateri je velmi nepříjemný a je opravdu nutné přijít na to, odkud se onen únik vody bere. Víte, únik vody není jen tak a není třeba ho brát jen na lehkou váhu! Vím to z vlastní zkušenosti, kdy jsem málem vytopila sousedy pode mnou. Bylo tomu už asi deset let, kdy se mi ta nemilá nehoda stala. Bylo mi kolem dvaceti let a měla jsem svůj první byt v pronájmu. Byla jsem na sebe pyšná, že jsem se konečně postavila na vlastní nohy a že jsem si sama našetřila na kauci a nájem. Úplně sama bez pomoci rodičů. Ovšem ale musím říct, že později jsem pak dostala finanční rezervu od rodičů. Spíše jako dárek, že již bydlím sama a že jsem to dokázala.

Rozbité potrubí je nemilé

Takové peníze dostal i můj bratr, když si poprvé pronajal byt. Myslím, že to od rodičů bylo velmi pěkné a pozorné. Já taky pro své děti potom udělám hodně, protože vím, že start do života není jen procházka růžovým sadem a nic není jednoduché. A abych oslavila svůj první den v novém bytě, tak jsem pozvala své dvě kamarádky na oslavu. Koupily jsme tři flašky vína a nějaké to jídlo, abychom neměly hlad. A pak jsme slavily. Bylo to až dorána, kdy potom kamarádky odešly domů, aby se pořádně vyspaly. Já se rychle osprchovala a utíkala do postele. Měla jsem vypnuté topení, a tak mi byla neskutečná zima. Zalezla jsem si po peřin a ihned jsme usnula.

únik vody

Zdál se mi krásný sen, dokud mě nevzbudil zvonek u dveří. Celá šokovaná jsem vyskočila z postele, oči ještě zavřené, skoro jsem za chůze spala. A ve dveřích byl rozčílený soused, který mě jistě dokonale probral, že se mi spát už ani nechtělo. Křičel na mě, že mi někde teče voda, že má mokrou mapu na stropě. Byla jsem v šoku, nic jsem nechápala, a tak jsem utíkala do koupelny. A tam jsem měla sprchu vytrženou ze zdi a tenkým pramínkem voda tekla za vanu. A tam jistě způsobila tu spoušť u souseda. Voda prosakovala skrz strop. Bylo mi trapně a sousedovi jsem se omluvila. Naštěstí vše dopadlo skvěle. Tak si dejte pozor a koukněte se na náš web a uvidíte.

Post Author: