Site Loader
Get a Quote
Rock Street, San Francisco

36 metrů čtverečních. Délka deset a šířka tři celé šest. Zdá se vám to málo? Myslíte, že se v takovém mini domku nedá bydlet? Opak je pravdou. Nejde sice o nějako komfortní velkou vilu, nic méně toto skromné bydlení najde své příznivce. Třeba mladé lidi, kteří ještě nemají rodinu, za to mají pozemek, na kterém hodlají časem postavit vlastní dům. Nebo starší lidi, kteří jsou již jen dva a jen čas od času jim přijedou vnuci na návštěvu.

Dům je na stálém podvozku

I těch 36 metrů čtverečních jim bude stačit. Dispoziční řešení domku Steel Alfa – Benešov https://www.top-mobilnidomy.cz/mobilheimy/steel-alfa-benesov-697/ je až geniálně prosté. V domku naleznete vše, co k pohodlnému bydlení potřebujete. Je zde poměrně velký obývací pokoj, na který navazuje taktéž, poměrně velká, celkově vybavená kuchyně. Úzkou chodbou se dostanete nejdříve ke koupelně. Pohodlný sprchový kout, samostatné umyvadlo a zajímavě oddělené WC. Co více si přát?

Dále chodbičkou postoupíte k ložnicím. Jedna je velká, manželská, druhá je určena hostům nebo dětem. Obě jsou však pro své poslání docela velké a pohodlné. Ve všech jsou velká okna.

Co se týče zařizovacích předmětů a dalšího vybavení, mobilní dům snese plně srovnání s klasickými domy. Venkovní fasáda je ze dřevěných palubek. Střecha je provedena klasickým způsobem, je dobře odizolována a pokryta lehkou, plechovou střešní krytinou.

S terasou

Stěny mají dostatečnou izolaci na to, aby byl tento domek užíván po celý rok. Za tímto účelem jsou do stavebních otvorů instalována okna a dveře s izolačními skly. Dobře odizolována je rovněž podlaha. Celý dům stojí na mobilním podvozku, díky němuž může být na místo určení přivezen po vlastní ose. Ve vnitřku domku je vše už úplně jako v domě. Kvalitní, linoleum, v koupelně dlažba. Stěny ze sádrokartonu, ze kterého jsou také vystavěné příčky mezi jednotlivými místnostmi. O topení a zásobování teplou vodou se stará centrální kotel. Koupelna i kuchyně jsou plně vybaveny zařizovacími předměty.

Post Author: