Site Loader
Get a Quote
Rock Street, San Francisco

Pořídit si dobrou vířivku je sice dobrý krok směrem k vašemu pohodlí a relaxaci, ale stejně tak to vyžaduje základní znalosti ohledně této problematiky. Údržba vířivky totiž není tak snadná, jako například údržba bazénu. Kromě montáže se musíte zajímat i o pravidelný servis a také profesionální čištění vířivek. Co musíte vědět?

vířivka jaccuzi

Údržba čisté vody

Voda ve vířivce potřebuje speciální, a o něco složitější údržbu, než ta v bazénu. Pokud totiž hodláte využít ohřev, myslete na to, že v teplé vodě se lépe daří bakteriím, ale také třeba plísním. Špatně udržovaná voda ve vířivce vám tak může způsobit nepříjemné zdravotní obtíže. Zjistěte si tedy, která chemie je pro váš typ vířivky ta nejlepší, jaké je dávkování s ohledem na objem vaší vířivky, a nezapomínejte i na kvalitní měřič Ph.

Domácí vířivka pouze pro rodinu

Domácí vířivka je určena především k rodinnému využití. Neznamená to, že si nemůžete do vířivky pozvat návštěvu, ale bylo by lepší v takovém případě napustit novou vodu, a stejně tomu tak udělat po odchodu návštěvy. Děláte to pro své, ale i pro jejich zdraví.

vířivka u moře

Pravidelný servis

Nezapomínejte na to, že vířivka na rozdíl od skládacího bazénu potřebuje pravidelný servis, jinak dojde k tomu, že se vám ucpou trysky, nebo některý z důležitých komponentů přestane fungovat jak má. Na tento úkon je ideální zavolat firmu, která se tím zabývá. Nepokoušejte štěstí, a nemontujte do takto složitého zařízení sami, ať ještě něco nepokazíte. Přenechte http://www.datascript.cz/morning-talks/puppet-foreman-a-katello-prenechte-spravu-serveru-strojum/ to raději odborníkům, jaké najdete například ve firmě Spa aqua servis.

Vodní kámen

Pokud máte tvrdou vodu, zpozorněte. Vodní kámen může totiž vířivý systém nenapravitelně porušit, a vám tak nezbyde nic jiného, než vířivku vyhodit, nebo nechat opravit za nemalé náklady. Kontrolujte tedy pravidelně tvrdost vody, a případně se nebojte použít změkčovat vody, který je navržen speciálně pro koupání ve vířivé vaně.

Post Author: