Site Loader
Get a Quote
Rock Street, San Francisco

Přírodní kolagen je vlastně úplně ve všem živém. Přírodní kolagen je i ve zvířatech, nejenom v lidském těle. A když už jsme u přírodního kolagenu, tak víte vůbec, k čemu je dobrý a jakou má funkci v organismu? Tak já vám řeknu úplně tu nejhlavnější funkci a úkol kolagenu. Přírodní kolagen v těle zaručí, že budete mít dobré a zdravé klouby a šlachy. Kolagen je hodně obsažen v kloubní jamce, takže pokud užíváte nějaký přípravek, který má uzdravit vaše klouby, tak si buďte jistí, že obsahuje hodně kolagenu. Jen bych ale chtěla upozornit, abyste si dávali pozor a četli příbalové letáky nebo informace na krabičkách. Jde totiž o to, kolik jedna tabletka obsahuje přírodního kolagenu. Může to být někdy i tak minimální množství, že vám to lepší klouby nezaručí. A to je přeci velká škoda, když už to bereme, že ano.

Kolagen máme v těle odjakživa. Od dítěte po stáří.

Já sama si na to dávám velký pozor. Já sice beru kolagen kvůli pleti, abych měla kůži stále pěknou, zdravou a pružnou. Kolagen je totiž velmi důležitý pro naši krásu. Přírodní kolagen máme normálně v těle, ale jak všichni víme, tak přírodní kolagen v těle s věkem klesá, prostě ubývá, až se vytratí. A ztráta kolagenu nám způsobuje, že máme tenčí pokožku a je na ní více vrásek.

Chcete pevnou kůži? Vsaďte na přírodní kolagen.

Proto mnoho žen užívá kolagenové doplňky stravy, což já podporuji. A vyplatí se brát kolagen jako prevence, klidně s tím začít už ve dvaceti letech. Víte, kolagen berou i muži nebo mladí sportovci, aby měli klouby a šlachy naprosto v pořádku. I když nikdo vám nezaručí stoprocentní účinek. Já ho ale i tak beru a podporuji to vitamínem C a vitamínem D a myslím, že na mém vzhledu to jde velmi pozitivně vidět. A to si nemyslím jen já, ale i moje rodina a blízké okolí. Jsem ráda, že si toho všichni všimli, že díky kolagenu vypadám lépe a pomaleji stárnu. Vlastně celé tělo je závislé na kolagenu, takže dělám pro své tělo maximum. A pokud vás to zajímá, koukněte na naše webové stránky.

Post Author: