Site Loader
Get a Quote
Rock Street, San Francisco


Poručíme větru dešti. To byly naivní představy počátku šedesátých let minulého století. Na jednu stranu, by to pro nás bylo úplně senzační, prostě je sucho, zemědělci začínají brblat, šup, zařídíme zahradnický deštík na tři dny. Prodloužený víkend o Velikonocích, přejeme si příjemné jarní počasí, slunko, neprší. Takový ideál. Ale za jakou cenu, by toto mohlo nastat? Jakými zásahy? Ještě, že nedošlo na toto poroučení a naše planeta byla uchráněna před nepřirozenými zásahy. Takže jsme tu a musíme se prostě smířit s tím, co nám počasí přinese. Proprší nám celá dovolená? Přemrznou nám květy na stromech?

auto

Zasáňkují si letos děti? Nikdo nedokáže zařídit slunečnou dovolenou, ani kupu sněhu o Vánocích. Nikdo nedokáže odčarovat krupobití. Zatímco někdo je z krup unešený a dokáže se chlubit na sociálních sítích, jak obrovské kroupy napadly na jeho balkon, kroupy jsou postrachem pro zemědělce a zahrádkáře. Během pár minut může být celá úroda nevratně poničena, všechny investice, všechna práce vzala za své. Druhými nešťastníky budou majitelé aut. Na auto šetřili, pořídili si vůz svých snů, plechového miláčka a najednou se přeženou kroupy a plechový miláček vypadá jako po neštovicích. To zbudou už jen oči pro pláč, zvlášť pokud auto není pojištěné na tento případ. Jakmile se z nebe kroupy začínají sypat, vybíhají majitelé aut často s ručníky a osuškami, aby zakryli střechu vozu a trochu eliminovali škody.

přístřešek

Pokud nebydlíte na sídlišti a máte to štěstí, že obýváte domek, máte určitě k dispozici nějaký pozemek, kde je ideální vybudovat přístřešek na auto https://www.pergoly-trutnov.cz/garazove-stani. Auto bude opravdu uchráněno všem povětrnostním výkyvům. Žádné hromady sněhu, žádné spadané listí, ale hlavně žádné kroupy. Investice je to opravdu malá v porovnání s tím, jakou škodu mohou napáchat právě ty zmíněné kroupy. Za ten klid a pohodu to prostě stojí.

Post Author: