Site Loader
Get a Quote
Rock Street, San Francisco

Česká republika je proslavená svým pivem snad po celém Světě. Díky tomu, že se zde pivo vařilo už od nepaměti, se řadí naše pivo k nejlepším na Světě. Každý pořádný občan České republiky, měl určitě ve svém životě pivo, nebo víno, které pochází od nás. Ovšem v dnešní době dochází k neustálému zdražování a pivo Vás vyjde už celkem na nemilé peníze. Pokud už máte dost vysokých cen a chcete udělat změnu, tak neváhejte a zakupte si vlastní výčep k sobě domů.

bohemia

Takový domácí výčep toho má hodně do sebe, nejen, že nebude muset chodit do hospody stovky metrů, ale také nezaplatíte tolik peněz. Pokud si totiž koupíte výčep, tak Vás pivo vyjde na polovinu, v některých krajích až na čtvrtinu ceny. Také si budete moct vybrat mezi druhy piva a vždy si koupit to, na co budete mít chuť. Jestliže si výčepní zařízení koupíte, tak určitě nepřijde ani o přátelé, co s Vámi chodili do hospody, ba naopak. Pokud se dozví, že máte výčep doma, tak se radši složí na pivko u Vás, než aby chodili na drahé pivo do hospody. Určitě si i tak kvalitně pokecáte a budete nad míru spokojení. Radost z Vás bude mít i manželka, která Vám nebude neustále říkat, že sedíte zase v hospodě.

bohemia (2)

V dnešní době existuje nespočet výčepního zařízení a bude jen na Vás, jaké si vyberete. Mezi skvosty patří určitě new bohemia ze stránky gastroserver.cz, kde si můžete vybrat z mnoha výčepních zařízení a také příslušenství k tomu. Najdete zde rychlospojky, všechny narážecí hlavy, ale také hadice a další příslušenství. Pokud do vlastního výčepu půjdete, tak také budete dobře vědět, v jak dobrém stavu jsou trubky, protože se o ně budete sami starat. Ovšem jejich údržba není nijak náročná a zvládne jí každý.

Pokud tedy váháte, zda si pořídit vlastní výčep, či nikoliv, tak do toho běžte. Zaručeně se Vám tento výčep vyplatí a během pár let se Vám také splatí a ušetříte nemalé peníze.

Post Author: