Site Loader
Get a Quote
Rock Street, San Francisco

Chodit do práce či studovat znamená přijít o většinu svého volného času a trávit ho právě zavřený někde vevnitř v budově, což rozhodně není nic zdravého pro naše tělo. Jednak proto, že někteří sedíme, což je v porovnání s pohybem opravdu něco, co by naše tělo nemělo v tak velké míře mít, jednak jsme zavření vevnitř, kde dopadne málo přirozeného světla a většinou se tam svítí umělým světlem což pro naše tělo není už vůbec dobré. Nejlepší je samozřejmě sluneční světlo, jak pro zdraví našeho těla celkově, tak pro zdraví našich očí, protože jsou mnohem radši, pokud vidí něco přirozeného a něco, na co jsou zvyklé odjakživa, než když vidí bílé zářivky, na které nejsme od přírody zvyklí.

les

Pokud toto spojíme i s nedostatkem pohybu, rozhodně všem dojde, že to není nic, po čem by tělo samo od sebe toužilo a je to zkrátka velmi špatně, když tělo nemá pohyb a není venku. Dalším důvodem může být také přístup čerstvého vzduchu. Pokud jsme celý den vevnitř, dýcháme škodliviny ve formě prachu a dalších mini částic, které nevidíme, zatímco venku je jen čistý vzduch (pokud žijeme někde mimo centrum města) a jde to také cítit. Když jsme venku, voní to jinak než vevnitř a je to teda mnohem příjemnější vůně než někde doma v obýváku nebo v práci či ve škole.

příroda

My, lidé v dnešní době, jsme i mnohem více náchylnější různým nemocem, protože nejsme hold z venku zvyklí na všelijaké viry v ovzduší a jsme zvyklí dýchat jen vzduch, co je doma, který je plný prachu – což samozřejmě spěje k problému s názvem astma, ale o tom někdy jindy. Zkrátka nejsme tolik připraveni na různé nemoci, a proto nás nemoc skolí mnohem více než naše předky. Máme sice lepší zdravotní péči, ale to jen proto, že se náš zdravotní stav horší a zdravotníci jsou jen vytrénovanější. Kromě toho také naše tělo potřebuje vitamín D, který získává právě díky slunečního svitu.

Post Author: