Site Loader
Get a Quote
Rock Street, San Francisco

Předplacenou kartou se zbavujete všech osobních dat, která by s ní byla spojena. Na rozdíl od paušálu, kde se zavážete smlouvou s místem bydliště, číslem občanského průkazu, rodným číslem a číslem límečku u košile. A já nevím, čím dalším.
Kartu si koupíte jednou v životě, a je vaše věc, jestli někdo bude vědět, že jste to vy. Ano, malinko si za to připlatíte v cenách hovorů, ale ani to nemusí být nutně někdy pravda.
karta do mobilu
Mimochodem, když budete chtít opustit stávajícího operátora se smlouvou, tak se máte na co těšit. Takhle kartu vyhodíte a koupíte novou. To je vše. Pochopitelně bude mít jiné číslo. Proto nepochopím, proč ty zatracené e-karty. (Karty přímo v mobilu, nedají se nijak měnit).
Ale to je jiný problém. Já chtěl spíše narazit na to, že ani u karet nemusíte vědět, že můžete volat ještě levněji. A u každé je to jinak. Nemá smysl dělat nějaká srovnání, dnes je to tak, zítra naprosto naopak.
Takže si koupíte kartu, nebo vám přijde poštou a vy si ji zaktivujete. A nyní je na vás, zda budete pracně studovat manuál k ní, nebo to prostě necháte tak, jak to je.
Naprosto běžná situace je dokupování jakýchsi balíčků. Voláte za dvě koruny za minutu, ale když si za padesát korun koupíte balíček s čert ví, s jakým názvem, ušetříte. Voláte třeba za korunu sedmdesát. Pozor to jsou čísla, která volím jen jako příklad. Jsou u každého prodejce jiná, a také u každého balíčku.
Každý zvýhodňuje něco jiného, někdo hovory, jiný SMS, a poslední třeba MMS.
amazon mobil
Musíte se sami rozhodnout. Chvíli posedět u kalkulačky. Počítat a přemýšlet, zda se vám vyplatí to, nebo ono. Když pak složitě dojdete k nějakému výsledku, zjistíte, že se tarify pro karty změnily a vše je úplně jinak.
Jedna rada zde je, zkuste nějaké srovnávače, ale bohužel, ani ony nemají někdy čerstvá data, tím méně někdy přesná. Takže to nakonec zbude stejně jen a jen na vás.

Post Author: