Site Loader
Get a Quote
Rock Street, San Francisco

Motorka to je věc! Je to věc, ze které jsou mnozí z nás nadšení a vidí ji jako zábavu, relax a potěšení, ale někteří ji odsuzují a mají právě tento stroj spojený s dárcovstvím orgánů, což se velice často naznačuje i v médiích i přesto, že tomu tak být nemusí. Motorka je prostě vášeň, vášeň všech, kteří milují vítr ve vlasech a to, když neomezeně šlápnou na pedál.

Jenomže i o motorku se musíme starat. Náhradní díly, příslušenství, oleje, to všechno je k tomu potřeba, alespoň občas. V některých případech si majitelé motorek své miláčky natolik hýčkají, že jim věnují opravdu důkladnou, třeba i každodenní péči, jiným stojí ve stodole netknutá dlouhá léta.

motorka

A nyní můžeme přejít k náhradním dílům, které jsou občas také potřeba.

Sháníte řidítka na motorku? I takováto poměrně obyčejná věc se totiž může časem znehodnotit nebo zničit. Upravujete svou vysněnou mašinu a potřebujete nový kousek do sbírky? V tom případě si můžete i v této oblasti vybírat z různých barev, stylů a druhů.

Řidítka se řadí do příslušenství. Vyrábí se na základě standardních postupů dle základního vzoru. Je však možné je redukovat a upravovat. Základním průměrem je 22 a 28,6 mm.

hlína a motorka

Podle čeho si můžete vybírat? Podle šířky, výšky i tvaru. Tvar závisí na dalších faktorech. Jedná se o zahnutí a musí se brát v potaz délka přívodních kabelů, táhel a hadic.

Vybrat si můžete podle druhu motocyklu. K dispozici jsou i velikosti univerzální a k tomu například různé redukce řidítek.

Všechno se dá snadno opravit, takže pokud máte poškozený kus, pak jej neváhejte vyměnit. Pevná, stabilní a řádná řidítka jsou totiž velice důležitou součástí každé motorky. Jedná se samozřejmě o jakýsi základ, který musí být v pořádku, protože se na nich nachází i hadičky s brzdou, plynem, blinkry a tak dále, už proto musí být vždy vše naprosto v pořádku a bezpečné.

Motorka je pro některé z nás opravdu báječný vynález, ale vždy dbejte na opatrnost při jízdě.

Post Author: