Site Loader
Get a Quote
Rock Street, San Francisco

My nejsme tlusté, ani vyžrané, jak nás někteří oslovují a urážejí.Jsme možná malinko vyvinutější jako Obelix, ale ty kila, co nosímekaždý den sebou, mohou být i naší ozdobou.
 plnější tvary
Dokážemě vážně naštvat, když vlezu do obchodu a vidím ty hubené prodavačky,jak mě sjedou povýšeným pohledem typu: Tady nemáš co dělat ty tlustákrávo. Ani jedna z nich neví, že mi kila zůstala po porodu, že jekvůli zdravotním problémům nemohu shodit a odsuzují. Ano, představa,že bych místo mír 120-80-95 měla 90-60-90 je krásná, ale nežiji přecev pohádce, kde ke mně přistoupí dobrá kmotřička víla a splní mi mépřání. Stane se mi, že v obchodě vidím krásný kousek, ale představamých prsou velikosti D, jak se mačkají v topu pro velikost A, je vážněsměšná J.
 
Jepravda, že když mám jít s dcerou na koupaliště, snažím se vymluvit napráci doma, na povinnosti, které musíme ještě do večera stihnout. Aleproč to tak je? Proč se většina žen, které vypadají jako já, stydívyjít mezi “vychrtlé“???
 socha tlusťošky
Možná je to kvůli tomu, že když vylezu někam, kde se to hemží maminkami,které mají velikost 36-38, začnu se stydět za svoji velikost nahoře46 a dole 42. Ono, problém je už sehnat plavky, protože takovoukříženou velikost neprodávají J. Proto volím tankiny, ono kmodro-černému topu se krásné hodí i černý spodek plavek. Je pravda,že jsem nebyla vždy taková veliká. Nosila jsem i velikost 40. Po porodu seto nějak vyhouplo a ne a ne jít s váhou dolů.
 
No a co, jak zpívá EwaFarná, tak mám boky jako skříň a prostě si trsám, trsám, až vzduchemlítaj prsa J. No a malé se ta písnička líbí, tak proč bych se mělastydět.
Nadruhou stranu, je pravda, že když jsem někde ve městě, nesnažím seschovat už tak svoji velkou postavu do věcí, které mi ty kila navícještě přidají. Je strašné, když vidím slečnu, která má 20 let, má nasobě barevné legíny, svetr ke kolenům s nějakým hrozným vzorem či
nedej bože zvířetem, jež jí přidá navíc x kilogramů. A pakvysvětlujte ostatním, že nejsme všechny stejné, že některékorpulentní dámy mají vkus na oblečení a nechodí jako strašáci dozelí. Sice nemůžeme nosit minisukně, šaty pod prdel, upnuté kalhoty,nařasené věci, ale můžeme kombinovat barvy a vzory tak, že nám tonějaké to kilčo ubere.
 
A moje milé ženy, mezi námi, i ty hubené mají celulitidu, tak buďme v pohodě J.
 
Takžemoje milé korpulentní či malinko vyvinutější dámy, nebojte se oblékatvyzývavěji, nebojte se ukázat své přednosti. Nesmíme zapomínat, že tyhubené slečny jsou sice krásné napohled, ale my jsme přenádhernéuvnitř.
 

Post Author: