Site Loader
Get a Quote
Rock Street, San Francisco

Spousta lidí v našem okolí má na zahradě nějakou šedou nebo zarostenou zeď, případně garáž. Pokud má člověk garáž ve městě, která je součástí více garáží, je to bohužel častá realita. Dnešní doba je však plná kreativních osob, které Vám s tímto problémem mohou pomoci.

úprava městské garáže

                Pokud nemáte příliš finančních prostředků, řešení k oživení je jednoduché. Zlegalizujte tuto plochu pro graffiti umělce. Vše je na domluvě. Pokud necháte umělci volnou ruku a zeď je na frekventovaném místě, udělá Vám vše zadarmo. Vy dáte umělci plochu, kde může legálně a bez starostí tvořit a svým způsobem dělat tak „reklamu“ svému jménu, Vám za odměnu vznikne barevný a oživený prostor. V zahraničí, především na západě je tento postup zcela obvyklý, u nás se tyto projekty teprve rozjíždí a lidé o této možnosti v podstatě neví. Je pak na snaze graffiti umělců, aby si nějakou legální plochu obstarali. Pokud nevíte, kde se obrátit, zkuste nabídnout plochu v místním graffiti obchodu. Jestliže se takový obchod ve Vašem okolí nenachází, není marné se zkusit obrátit na místní úřad a oznámit, že legalizujete svou zeď/garáž na pro „graffiti writery“. Pokud na úřadě funguje komunikace, brzy budete mít k dispozici člověka, co si rád Vaši plochu „počmárá“.
pomalovaná zeď garáže

                V případě, že se Vám tento nápad líbí, ale nechcete nechat graffiti umělcům volnou ruku, budete si muset za jejich služby zaplatit. Avšak věřte tomu, že v ČR je velké množství šikovných osob, které s Vámi proberou návrh a vyladí ho do posledního detailu k Vaší spokojenosti. A jak můžete na tyto osoby získat kontakty? V první řadě zkuste internet. Existuje velká řada freelancerů, kteří mají inzeráty na internetu. Pokud nepochodíte na online fenoménu, můžeme opět doporučit návštěvu místního graffiti obchůdku. Stará šedá plocha následně zmizí a Vaše prostory dostanou nádech nového života.


Post Author: