Site Loader
Get a Quote
Rock Street, San Francisco


Exteriér a interiér
Ve předu si lze hned povšimnout světlometů, ty většinou prohlubují celkový dojem z této části. Zde jsou světlomety Intellilux Led Matrix. Mají speciální dálková světla, která neoslní protijedoucí řidiče. Funguje to díky samostatnému nastavení světelného kužele. Vzhledově tento hatchback vypadá dobře zezadu o zepředu, ovšem to záleží na vkusu každého. Nyní se přesuneme dovnitř, kde jsou přední sedadla ventilována a mají masážní účinky. Tyto sedadla se dají i všemožně nastavovat, takže si každý rychle najde pohodlnou polohu. Jsou vyhřívaná, a to samé platí i u volantu. Jen si za tyto funkce budete muset ještě něco připlatit.
volant Opel
Motory
Automobilka do tohoto modelu nabízí benzínové motory od objemu 1,0 až po naftové 1,6 TDI. Nyní si například ukážeme čtyřválcový motor 1,4 XFL s výkonem 92 kW. Ten dosahuje maximální rychlosti až 205 km/h. Splňuje emisní normu Euro 6 a zrychlení 0 až 100 km/h za deset sekund. Potom je tu například čtyřválcový naftový motor 1,6 DTH o výkonu 100 kW. Má 16 ventilů a kompresní poměr 16:1. To zajistí autu dostatek výkonu a pružnost. Samozřejmě můžete zvolit i slabší motory s menší spotřebou, nebo naopak vyšší výkon pro větší sportovní zážitek.
kola na automobilu
Funkce a technologie
Díky Astře nepotřebujete používat ani klíček, ten stačí nosit jenom s sebou. Po příchodu k autu se samo odemkne a umožňuje použití pouhého jednoho tlačítka pro nastartování nebo vypnutí motoru. Za příplatek může být namontovaná zadní kamera a parkovací asistent. K některým typům motoru a převodovky si můžete pořídit adaptivní tempomat, který udržuje danou rychlost a bezpečnou vzdálenost. Pro dynamičtější cestování je zde tlačítko sport. V multimediálním panelu je nainstalovaná pokročilá navigace, takže umí i 3D zobrazování nebo například dopravní zprávy. Určitě se k němu můžete připojit mobilním telefonem a USB, což umožní sledování videí nebo poslouchání hudby.

Post Author: