Site Loader
Get a Quote
Rock Street, San Francisco

Do finančních problémů se dá dostat velice snadno. Mnozí z nás už by i z vlastní zkušenosti mohli vyprávět, jak lehce se dostali někdy v minulosti do svízelné situace, kdy neměli tolik peněz, kolik jich potřebovali. A podobná situace není charakteristická samozřejmě jenom pro minulost, podobné problémy zažívají mnozí z nás i dnes. A nevěřím tomu, že by se na tom něco změnilo aspoň v budoucnu.

Lidé prostě musí platit za to, co chtějí mít, ale nemají. A tak si musí přijít na adekvátní peníze, což se jim ale nemusí podařit, protože nikde není nikým dostatečně vysoký příjem zaručen. Zejména pak u soukromě podnikajících lidí, kteří jsou závislí nejen na své píli a schopnostech, ale i na všem dalším, co se na trhu a v celé naší zemi a někdy i světě odehrává.

Benjamin Franklin

Podnikatelé se prostě mohou dostat do finančních problémů stejně jako kdokoliv jiný. A je jasné, že s tím musí něco dělat, že se nemohou jenom smířit s takovou nepříjemnou realitou.

Podnikatelé tedy hledají různé způsoby, jak si přijít na své. A když jim to nevychází? Pak si peníze aspoň půjčují. Pokud samozřejmě mají od koho si půjčit.

dolary stovky

Že by v tom podle vás neměl být problém, protože je u nás všude dost a dost bank? Věřte mi, že v tom problém přesto bývá. Banky u nás sice jsou, a je jich pomalu nepočítaně, jenže tyto ne vždy půjčují právě zoufalým podnikatelům s existenčními potížemi. Ty stojí jenom o bonitní klienty, tedy o ty, kdo dokážou půjčené peníze jistojistě vrátit. A podnikatelům, kterým jejich činnost moc nevynáší a kteří mají třeba i záznamy v registrech dlužníků a exekuce, se tu tedy nevěří.

Ale naštěstí je tu i nebankovní americká hypotéka. A ta může pomoci i těm, jimž nikde jinde nepomohou. Za tu se stačí zaručit zástavou nemovitosti, stačí mít příjmy stačící na splácení, a pak už nic nebrání půjčení peněz. Což může být záchranným kruhem pro leckterého podnikatele.

Post Author: