Site Loader
Get a Quote
Rock Street, San Francisco

Může se stát, že se dostaneme do situace, kdy si sebou svého psího parťáka prostě nemůžeme vzít. Ať už jedeme na dovolenou do exotických zemí nebo jen na služební cestu. V případě, že nám nemá pejska kdo pohlídat, dostáváme se do svízelné situace.
pes na gauči
Kam s ním?
Řešením je ubytování v psím hotelu. Pokud jsme zodpovědní majitelé, budeme chtít pro psa tu nejlepší péči. Než si  v nějakém psím hotelu zamluvíme pro čtyřnohého miláčka místo, zjistěme si raději dopředu, jaké služby dotyčný hotel nabízí. Přečtěte si recenze od ostatních pejskařů nebo hotel osobně předem navštivte. Buďte na pozoru v případě, že vám vám hotel tuto možnost odmítne.
Co bychom si měli zjistit?
Poptejte se na četnost venčení a možnost volného pohybu pro psa. Zjistěte zda v případě, že váš pes užívá pravidelně nějaké léky, nebude problém s jejich aplikací. Důležitá je informace, kde bude pes přespávat. Jestli v kotci – jsou psi, kteří ubytování venku ocení – nebo v domácím prostředí.  Někteří pejsci upřednostní vlastní tiché místo, jiní se naopak rádi druží. Poptejte se jestli psi jsou celý den pod dozorem, aby se předešlo zraněním nebo případným psím roztržkám.
Rozmyslete si, na jak dlouhou dobu potřebujete pejska ubytovat. Některé hotely vám psa pouze na dva nebo tři dny neubytují.
smíšené plemeno psa
Co dát pejskovi do hotelu sebou?
Určitě nezapomeňte na platný očkovací průkaz. Doneste psovi vlastní krmivo. Vezměte mu oblíbenou hračku, obojek a vodítko. V případě, že užívá nějaké léky nezapomeňte je také přibalit a řádně personál poučte o aplikaci a dávkování.
Některé hotely nepřijímají háravé feny a agresivní psy. Je důležité takovou skutečnost  nahlásit a na případném ubytování se domluvit předem.
Nadstandardní služby
Většina psích hotelů se předhání s nabídkou doplňkových služeb. Není výjimkou, že psa v době jeho pobytu v hotelu necháte ostříhat nebo vycvičit.

Post Author: