Site Loader
Get a Quote
Rock Street, San Francisco

Bez ohledu na velikost a počet místností, každá chata může vypadat nádherně, útulně a hřejivě. Musíte ji jen správně vybavit. Rady od odborníka jsou skvělou příležitostí, pokud se jedná o místo, kam vám bude jezdit pravidelně celá rodina a přátelé, které chcete řádně hostit, ubytovat a ohromit úžasným interiérem.

Sestavení návrhu bytového designu můžete využít i na venkově. Specialista vám snadno poradí nábytek, jeho rozvržení i ideální doplňky podle konkrétní situace. Stačí, když ho kontaktujete, sjednáte první schůzku a během chvilky zjistíte, zda pro vás toto řešení bude vhodné nebo ne.

Chata v horách

Spolehněte se na nové kousky, které vypadají staře

Moderní nábytek a doplňky asi nebudou úplně ideální. Interiér v industriálním stylu se na chatu opravdu nehodí. Na druhou stranu nemusíte hned běžet do starožitnictví nebo marně pátrat po nábytku z druhé ruky. V dnešní době totiž není vůbec těžké najít v běžném obchodě nové modely, které působí starým a opotřebovaným dojmem.

Můžete ale samozřejmě i trochu experimentovat a vložit do interiéru kousek sebe. Výrobce koupelnového nábytku Dřevojas představit novou řadu s názvem MODULE, ve které najdete umyvadla i koupelnové skříňky, které zdobí skutečné květy vlisované do voděodolného HPL laminátu. Výsledek vypadá báječně, netradičně a přitom je vysoce kvalitní.

Chalupa interiér kuchyně

Nezapomeňte na doplňky

Jednoduchým tipem na doladění všech místností je tradiční kování. Tento klasický prvek můžete využít na kliky u dveří, klepadla, závory apod. Ve většině případů jsou vyrobeny z mosazi a na jejich povrchu je železo. Toto ale není zdaleka jediný způsob, jak dodat interiéru starý nádech.

Zkuste místo plastových vypínačů a zásuvek sehnat kulaté keramické varianty. Někdy je můžete najít i s originálním malováním. I malý detail může ve finále hodně pomoci. Na kuchyňskou linku dejte keramické nebo plechové nádobí a hrnečky, společně s dřevěnými vařečkami a dalším kuchyňským vybavením. Spolehněte se na klasiku, přidejte jí moderní nádech a chybu neuděláte.

Post Author: