Site Loader
Get a Quote
Rock Street, San Francisco


Když si objednáte stěhovací firmu a budete chtít, aby vás přestěhovala v noci, pěkně si připlatíte zhruba o polovinu celkové částky. To je celkem pochopitelné, neboť stěhováci nejsou roboti a musí si po noční akci odpočinout a ne každý dobře zvládá spát přes den a pracovat v noci. Přesto tato služba bývá běžně dostupná a lze ji provést prakticky pro jakoukoli vzdálenost a rozsah stěhovaných věcí.

krabice s klíčem

Výhodnější je zvládnout noční přesun sami, a když se zamyslíte nad tím, jaké výhody to komu vlastně přinese, pak vás možná napadne následující:

Menší provoz = menší riziko nehody – většinou se pro stěhování vlastní silou volí přepravní dodávky. Dají se vypůjčit na několik hodin nebo na den, případně na více dnů, a to bez udání důvodu. Jediný problém je samotné řízení vozidla, resp. ta jsou v dobrém technickém stavu, ale jde o to, že přes den roste provoz a zvyšuje se pravděpodobnost nějaké nemilé události. Když pojedete s dodávkou z půjčovny dodávek Praha v noci, budete na silnici téměř sami a tím se sníží i pravděpodobnost srážky s cizím vozem.

opuštěná dálnice

Je více klidu – v noci bývá klid až božský, je to snad tím, že lidé spí a, jak se říká „méně blbnou“? Téměř nikoho nepotkáte, nikdo vás nebude zdržovat, otravovat a mít nemístné poznámky ohledně parkování vozidla, blokování výtahu či schodiště atd.

Potřebujete se přestěhovat v tichosti – docela častým důvodem je opustit své působiště velmi rychle, neočekávaně a bez očitých svědků tak, aby po vás nikdo zbytečně nepátral nebo vás nesledoval. Nejde tu sice o trestnou činnost, ale ne vždy máme se sousedy a s dalšími lidmi v okolí dobré vztahy, někteří lidé nás obtěžují z nejrůznějších důvodů, jako příklad můžeme uvést jinou sexuální orientaci, jiné stravovací zvyklosti (vegani a vegetariáni či vitariáni), odlišný životní styl, náboženské vyznání nebo i rasový původ. A tak, jak se říká, „vypadnout tiše a rychle“ jde hlavně v noci, a pokud si počínáte obratně a nikoho nevzbudíte, tento záměr se vám jistě zdaří.

Post Author: