Site Loader
Get a Quote
Rock Street, San Francisco


Poruchy erekce jsou u mužů docela časté, je spousta způsobů, jak problémy odstranit nebo alespoň zmírnit. Jenže jaké mohou být vlastně příčiny?

Odhalte příčinu problémů s erekcí, může jich být celá řada!

Za svůj život se s poruchami erekce setká velká spousta mužů a věk to rozhodně nemusí ovlivňovat. Existuje celá řada příčin, proč k poruchám erekce dochází. Samozřejmě, že je činnost erekce ovlivňována i věkem nebo životním stylem, ale příčin může být mnohem více. Pokud se rozhodnete problém řešit, je třeba příčinu nalézt. Muži by se s problémy měli svěřit svému lékaři, urologovi nebo sexuologovi, ale je třeba mluvit i s partnerkou. Když si posvítíte na příčinu problému, mnohem snadněji ho pak vyřešíte.

zamilovaný vzkaz

Pozor na svůj životní styl

Ano, problémy s erekcí se ve velkém procentu případů objevují u mužů, kteří si příliš nedávají pozor na svůj životní styl. Pokud kouříte, jistě víte o riziku ucpávání cév, ale vystavujete se i dalším rizikům. S tím souvisí i poruchy erekce. Stejně tak pozor na nadměrné užívání alkoholu nebo jiných návykových látek. Po požití alkoholu mají muži potíže s erekcí nebo s dosažením vrcholu, pokud je konzumace častější, problémy se stupňují.

Životní styl ale zahrnuje i stres, spánek nebo odpočinek. Pokud jste často ve stresu, nespíte nebo spíte málo, nejste soustředění a neumíte moc odpočívat, také se to na vašem zdravotním stavu odrazí. U mužů pak často začne docházet i k poruchám erekce. Jestliže vás tento problém trápí, je lepší zvolnit a více se začít věnovat sami sobě. Mnohdy je to mnohem lepší, než podpůrné léky na erekci. V případě, že máte nadváhu či dokonce obezitu, je v ohrožení nejen vaše tělo a zdraví, ale i erekce. Pánové, kteří jsou při těle, velmi často tento problém musí rovněž řešit.

nápis láska

Partnerka pomůže

Pokud žijete ve vztahu, je třeba mluvit i s partnerkou a hledat možnou příčinu problémů i tam. Mnoho mužů trpí tím, že je jejich dlouhodobá partnerka příliš nevzrušuje, někdy je to dáno i mnohem banálnějšími partnerskými problémy nebo rozepřemi. Je třeba tedy o tom mluvit. Sama partnerka pak může pomoci muži erekci zase získat, když se začne snažit i ona sama. To chce ale čas a důvěru.

Pokud jde ale o zdravotní problém, následek úrazu či těžké nemoci, pomoci může především odborník a lékař.

Post Author: