Site Loader
Get a Quote
Rock Street, San Francisco


Mám moc ráda čaje. A nevím proč, ale naučila jsem se pít čaj asi když jsem byla v osmé anebo v deváté třídě, protože k nám přišla nová paní učitelka a ona nám říkala, jaké má výhody, když lidé pijí opravdu čaj ve velkém. Samozřejmě, že člověk nesmí vypít třeba litr anebo litr a půl čaje za den. Ono to prý zase není tak moc extra zdravé, když se zase člověk přepije čajem. Vemte si, že to jsou bylinky, a ne některé bylinky anebo všechny bylinky jsou vhodné, když se pijí ve velkém množství. Já ale hlavně dávám přednost tomu, když je čaj opravdu hodně kvalitní.

Čaj si dávám denně.

Poslední dva roky jsem si velice oblíbila třezalkový čaj, protože už i třezalka sama o sobě je velice důležitá a zdravá bylina, která dokáže člověka uklidnit a také navnadit opravdu příjemnou atmosféru. Třezalkový čaj jsem si oblíbila také kvůli tomu, že ho pije moje babička a také moje teta. Moje babička mi řekla, že třezalku už i prý ona pěstovala se svou maminkou na zahradě. Ony prý měly takový záhonek, kde pěstovaly bylinky. Měly tam nejenom třeba právě třezalku, ale také mátu nebo petržel a také levanduli.

Kvalitní třezalkový čaj.

A myslím si, že i levandulový čaj může být opravdu skvělý, ale babička říkala, že každý den si se svou maminkou dávaly dva šálky čaje denně a byl to právě třezalkový čaj. Uznávám, že jsem byla docela překvapená, protože babička v poslední době už čaj moc nepila. Ona mi řekla, že prý má špatnou krev a že právě tento třezalkový čaj není pro ni vhodný, tak si dává kávu. Ale prý jednou za čas si třezalkový čaj dá, protože na něj nemůže zapomenout a třezalkový čaj jí připomíná její dětství a také její rodinu. Myslím si, že když člověk má opravdu příjemné vzpomínky, tak také to prospívá jeho zdraví, stejně tak jako kvalitní čaje anebo třezalkový čaj. A myslím si, že i kdyby vy jste vyzkoušeli třezalkový čaj, tak neodoláte a určitě ho budete kupovat pravidelně.

Post Author: