Site Loader
Get a Quote
Rock Street, San Francisco


Prodám Viagru je inzerce, kterou nabízejí lidé na Internetu buď jako originál tohoto produktu, anebo padělek. V zásadě nikdy nevíte, na koho a na co narazíte, a tak je lepší Viagru pořídit na recept u lékaře, mimochodem vyjádření lékaře k jejímu užívání je důležité zejména proto, že tu hrozí i velmi závažné vedlejší účinky. Mnoho lidí se od tohoto řešení raději distancuje a pořizuje si přírodní alternativu – adaptogenní bylinky, například Macu peruánskou nebo Ženšen, s nimiž se vedlejší účinky takřka nevyskytují (při správném dávkování), a navíc se tyto léčivé rostliny zaměřují na udržení hormonální rovnováhy.

ležící dívka

Jít cestou přírodních bylin je rozumné i z toho důvodu, že vás to může přimět jinak přemýšlet o životním stylu. Bude pro vás pak snazší uvědomit si, že by bylo žádoucí zlepšit i váš jídelníček, zařadit vhodné pohybové aktivity, lépe a déle spát, milovat se spíše ráno než večer (protože ráno mají muži více testosteronu), a také lépe komunikovat s vaší partnerkou.

dívka v posteli

Na komunikaci se často zapomíná

Při sexu bývají vždy dva (odmysleme si hromadný sex), což je také přirozenější, protože jsou oba tváří v tvář, respektive spolu sami a sdílí svou intimitu maximálním možným způsobem. A právě intimita je to rozhodující, oč tu běží. Snažte se seznámit s takovým partnerským protějškem, který je ochotný a sdílný otevřít své nitro a povídat si bez zábran o všech sexuálních touhách a přáních. Tím se prolomí vzájemná nedůvěra a ostych a můžete se pak sexu oddávat více uvolněně a radostně.

Uvědomte si také, vy – muži, že ženské tělo není jen vagína a bradavky či jazyk v ústech, ženy jsou velmi citlivé na hlazení zad, hýždí, podkolenních jamek, kotníků, chodidel, dlaní, krku, tváří, zátylku a vlasaté části hlavy. Vezměte svou ženu do náručí jako bohyni a dopřejte jí maximální rozkoš na všech částech těla a uvidíte, že tím stoupne i vaše hladina testosteronu, a že její touha milovat se vášnivě udrží vaši erekci na potřebné výši dlouhou dobu.

Post Author: