Site Loader
Get a Quote
Rock Street, San Francisco

JumpPark je vlastně takové trampolínové centrum, které slouží pro pobavení dětí i dospělých. Všichni si užijí neobyčejnou zábavu plnou zážitků, na které pak budou ještě dlouho vzpomínat. Vstup pro jedince, rodiny či větší skupiny – nic není problémem.
Společnost v současnosti nabízí hned tři arény: Praha Jarov, Praha Zličín a Brno. Jednotlivé arény nabízí spoustu atrakcí, z nichž si každý jistě vybere tu svou. Například:dětský koutek

  • Freejump zahrnuje více než 30 trampolín umožňujících různě styly skákání. Odvážnější nátury mohou využít trampolíny podél stěn.
  • Basketbal umožní natrénovat přesnost hodů do koše při skoku. K dispozici jsou 2 basketbalové koše.
  • Pěnová jáma umožňuje nácvik kaskadérských skoků s bezpečným dopadem do měkkého.
  • 3D vybíjená zabaví ještě lépe než vybíjená jak ji známe. Díky skokům i do stran si za použití hned několika míčů užijete velkou dávku legrace.
  • Ninja dráha potěší malé i velké neposedy svou variabilitou prolézaček a trampolín.

Ceník JumpPark Brno vám upřesní cenu jednotlivých vstupů. Kromě základního vstupné na osobu je možnost využít zvýhodněného rodinného či skupinového vstupné. Nevíte, čím obdarovat své blízké? Darujte jim voucher na vstup do skákací arény, jistě je tak originální dárek potěší.obrys postavy ve skoku
Rezervaci lze provést jednoduše na webových stránkách společnosti. Stačí zadat datum, kdy si chcete zaskotačit, počet osob a první krok je hotov. Ve druhé fázi si vyberete hodinu, kdy chcete dorazit. Pokračujete zadáním kontaktu na sebe – stačí jméno, e-mail a telefon. Poté už jenom čekáte na potvrzující mail, s nímž se dostavíte asi 20 minut před stanovenou hodinou. Budete tak mít dostatek času se v klidu převléci a absolvovat bezpečnostní instruktáž.
Při rezervaci zjistíte, že nelze platit online. Platba se provádí až na místě buď hotově, kartou nebo stravenkami. Pokud dodatečně zjistíte, že se vám vybraný termín nehodí, jednoduše rezervaci zrušíte pomocí odkazu v e-mailu. Následně si vyberete jiný čas nebo datum, které vám budou vyhovovat.

Post Author: