Site Loader
Get a Quote
Rock Street, San Francisco

Obyčejný smrtelník prochází mnoha životními etapami, které ho nějakým způsobem formují a dělají z něj nakonec člověka takového a makového.
Dospívání je fakt náročné
V období dospívání je všechno negativní, špatné, uniformní, konzumní. Váš potomek se potřebuje odlišovat. Prvním odlišením je oblečení , které dostává občas do vrtule rodiče. Dospívající se začne oblékat, jako hastroš. Rodiče mohou v takovém období jen tiše trpět. Nezmohou totiž vůbec nic. Pokud jste těmito rodiči i Vy, potom věřte, že Váš potomek takovou odlišnost potřebuje. Ale zároveň se v něm formuje jeho životní postoj. Ten Vy vidíte jen zvenku, jako negativismus. To přejde! Nebojte.
model s taškou
Pak přijde samostatnost
V období, kdy se bude muset Váš potomek starat sám o sebe, je obdobím také důležitým. Váš potomek začne pracovat a bude jej to táhnout od Vás, aby nemusel být stále kontrolován a sledován. A jednoduché to mít nebude. Však si vzpomeňte na Vaše začátky, když jste se chtěli postavit na vlastní nohy.
Protože bude muset reprezentovat sám sebe a mnohdy i firmu, pro kterou pracuje, už nebude chodit, jako hastroš, ale dá svému vzhledu docela jiný rozměr. Ale daleko podstatnější bude zjištění, že Váš potomek dospěl. Téměř okamžitě zapomenete na období prvního vzdoru ve třech letech, na záseky v první třídě. A nakonec i na jeho šílenou pubertu. Z Vašeho potomka se stane dospělý člověk, který se svým životem nakládá docela obstojně.
kravata pod svetrem
… a také zodpovědnost
Myslete na to, co je nejdůležitější ze všeho nejvíc, když se věci dějí jinak, než v dané posloupnosti. Např. dostuduje později, než dojde k založení rodiny. Nebo že se k práci, která je pro něho skutečně nejlepší, dostane teprve za nějaký čas. Je to zodpovědnost, se kterou k životu přistupuje. Pokud k této vlastnosti formováním osobnosti nakonec dospěje, je úplně jedno, co nosí na sobě, jak se staví ke svému vzhledu, čím si musel projít on, ale i Vy, jako rodiče. Výhra patří Vám i Vašemu potomkovi.

Post Author: