Site Loader
Get a Quote
Rock Street, San Francisco


Začínáte si zařizovat svatbu ale ještě nemáte představu o svých svatebních šatech? Pro naprostou většinu nevěst jde o velmi důležitou položku. Chtějí se líbit sobě, ale hlavně svému budoucímu manželovi. Nejedna nevěsta má představu o tom, že bude mít nádherné dokonale padnoucí šaty, které jejího milého rozpláčou. Jestli chcete stejně překvapit i svého muže, chce to vybrat opravdu to nejlepší co je v nabídce. A tím jsou naše svatební šaty. Určitě vás zajímá kde šaty shánět. Záleží také na tom jestli si je chcete vypůjčit a nebo jestli si je chcete koupit. V případě nákupu máte pochopitelně daleko více možností než u vypůjčení.

nevěsta šaty

Náš salon toho nabízí hodně
V našem svatebním salonu najdete mnoho druhů stavebních a plesových šatů. V nabídce máme bílé, champagne i krémové šaty různých střihů a typů. Obléct si tak můžete šaty s korzetem, s ramínky, nebo průhledný živůtek. Jestli máte ráda tyl či krajku, i takové šaty pro vás najdeme. V našem salonu jsou desítky šatů, ze kterých máte na výběr. Některé jsou určené k prodeji, jiné zase k vypůjčení. Záleží na vašem rozpočtu, vaší představě, postavě a také na stylu vaší svatby. Šaty by měly být pomyslnou třešničkou na dortu.

svatební šaty

Jestli máte menší velikost, je asi jasné, že v takovém případě budete mít na výběr z vícero modelů. To ale neznamená že plnější nevěsty by u nás svoje šaty nesehnaly. Kromě velkého výběru šatů vám nabízíme i prvotřídní servis a krejčovské služby. Vybrané šaty vám můžeme v případě prodeje upravit na míru. Hledáte jestli někde neprobíhá výprodej šatů v Praze https://www.svatebni-saty-spolecenske-plesove.cz/vyprodej-praha? Máte štěstí, protože u nás pravidelně vyprodáváme poslední kusy různých modelů. A kdo ví, možná budete mít štěstí a bude to zrovna vaše velikost. Kromě svatebních šatů u nás koupíte i šaty pro svědkyni nebo třeba pro družičky. Zastavte se u nás, je velmi pravděpodobně že najdete co hledáte.

Post Author: